Szkoła Podstawowa nr 2
im. Michała Kajki w Nidzicy
19 maja na Hali Sportowej odbył się drugi Gminny Konkurs wiedzy przyrodniczej „Co w trawie piszczy”🌿🐞, organizowany przez nidzickie Przedszkole nr 2 ZDOBYWCY SZCZYTÓW.
Nasi przedszkolacy Michalina Dzierzęcka i Franciszek Kuźmiński otrzymali dyplomy za udział.
Życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.
Nauczycielki wychowania przedszkolnego – Ewa Rzepczyńska i Joanna Skibińska