19 maja na Hali Sportowej odbył się drugi Gminny Konkurs wiedzy przyrodniczej „Co w trawie piszczy”🌿🐞, organizowany przez nidzickie Przedszkole nr 2 ZDOBYWCY SZCZYTÓW.

Nasi przedszkolacy Michalina Dzierzęcka i Franciszek Kuźmiński otrzymali dyplomy za udział.
Życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Nauczycielki wychowania przedszkolnego – Ewa Rzepczyńska i Joanna Skibińska