Uczniowie klas 4a i 7b udali się dzisiaj do nidzickiego kina Wenus na
kolorowy i niezwykle dynamiczny spektakl pt. „Kajtuś czarodziej”. Wystąpiła trupa aktorska „Teatr Czwarte Miasto”, w której składzie działa absolwent naszej szkoły, słynny Mateusz Feliński!