Choć za oknem aura bywa jeszcze kapryśna, w murach naszej szkoły zapanowała prawdziwie radosna, kwitnąca atmosfera. Wszystko to za sprawą szkolnego konkursu recytatorskiego dla klas 1–3, który odbył się pod wymownym hasłem: „Wiosna tuż, tuż…”

W minionym tygodniu sala logopedyczna zamieniła się w kolorową łąkę. Uczniowie najmłodszych klas stanęli przed niełatwym zadaniem – musieli zaprezentować wybrany utwór literacki, który oddawałby urok budzącej się do życia …