7 czerwca 3 i 4-latki wybrały się na wycieczkę do stajni Rodowo w Januszkowie. / 7 червня діти 3 та 4 років вирушили на екскурсію до стайні Родово в Янушкуві.

Tam czekały na dzieci liczne atrakcje. Nasi milusińscy wzięły udział w zajęciach przyrodniczo-edukacyjnych, dzięki którym dowiedziały się, jak wygląda stajnia, jakich warunków potrzebują konie oraz czym się żywią i jak należy o nie dbać.
Dzieci brały również udział w biegu z przeszkodami. Na końcu wszyscy udali się na polanę, gdzie upiekli kiełbaski na ognisku i bawili się na placu zabaw. Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości i niezapomnianych chwil.
Joanna Skibińska, Joanna Kawecka
Там на дітей чекали численні атракціони. Наші малечі взяли участь у природі та виховних заходах, завдяки яким дізналися, як виглядає стайня, які умови потрібні коням, чим харчуються та як за ними доглядати.
Діти також взяли участь у смузі перешкод. На завершення всі вийшли на галявину, де на вогні пекли ковбаски та гралися на дитячому майданчику. Поїздка подарувала всім багато радості та незабутніх моментів.
Йоанна Скібінська, Йоанна Кавецька