A nasze chłopaki na PODIUM – zasłużone 2️⃣ miejsce 👏👏👏 / А наші хлопці на ПІДІУМІ – заслужене 2 місце 👏👏👏

W dniach 18 – 20 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie rozegrany został I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Krajowego Zrzeszenia LZS Orlików E1 – Wakacje z piłką- szukamy piłkarskich Janków. Drużyna w składzie: I. Romanek, H. Józefowicz, J. Bagiński, B. Urbański, K. Gołębiewski, Ł.Łukaszewski, F. Andryszkiewicz, W. Józefowicz, M. Baranowski, M. Kosmala, J. Zamkowski i I.Chojnacki, pod okiem trenera Andrzeja Czarneckiego zapisała się na kartach historii! Nasi chłopcy wywalczyli 2. miejsce i tytuł wicemistrza Polski. 

Wrócili do domu ze srebrnymi medalami, pięknym pucharem i jako jedyna drużyna ‼️ z dwiema nagrodami indywidualnymi
✅ najlepszy bramkarz turnieju – Igor Romanek 📣🥳🥳🥳
✅ najlepszy strzelec turnieju – Borys Urbański📣🥳🥳🥳
 
Musimy też wspomnieć w tym miejscu o naszych lokalnych darczyńcach, którzy dołożyli swoje cegiełki do wyjazdu chłopców
Nadleśnictwo Nidzica
Hurtownia Budowlana Mazur
Remont Tomasz Budzeński
Wojciech Bonisławski
AWA Mebel sp. z o.o.
Rodzice i przyjaciele drużyny
🧡 serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie 🧡
 
Informacje z profilu fb UKS Dwójka Nidzica – https://www.facebook.com/UKS-Dw%C3%B3jka-Nidzica-352746729214286/