Andrzejkowe wróżby i pląsy w klasie 4 a / Ворожіння та танці на Андрія.

Wieczór andrzejkowy zdarza się tylko raz w roku – wszyscy więc czekają na niego z niecierpliwością. W klasie 4a to wyjątkowe wydarzenie było czasem niezwykłym i magicznym. Wszystko zaczęło się od wróżby z butami, później uczniowie przekuwali papierowe serce z wypisanymi imionami, chcąc dowiedzieć się jakie imię będzie miał przyszły wybranek czy ukochana. W przerwach między wróżbami wszyscy wesoło bawili się przy dźwiękach muzyki serwowanej przez naszych klasowych DJ – Igora & Igora, Borysa i Filipa. Tradycyjne „Kaczuchy” czy „Taniec Połamaniec” rozruszały nawet zatwardziałych podpieraczy ścian. W miłej atmosferze i przy skocznej muzyce czas szybko upłynął. Czar andrzejkowych wspomnień został uwieczniony na wspólnej fotografii wykonanej przez mamę Oliwiera i Oskara panią Anitę Budzeńską.
 
Drodzy Rodzice,
Serdecznie dziękujemy za współpracę przy organizacji zabawy andrzejkowej, za ogromne zaangażowanie, uśmiech i poświęcony czas.
 
Joanna Marcjanik, Anna Weiss
 
Fot. Anita Budzeńska
 
Андріївський вечір буває лише раз на рік – тому всі його чекають з нетерпінням. У 4-а класі ця унікальна подія була незвичайною та чарівною. Почалося все з ворожіння з туфлями, потім студенти прокололи паперове сердечко з написаними на ньому іменами, бажаючи дізнатися, яке ім’я носитиме майбутній обранець чи кохана. У перервах між ворожіннями всі веселилися під музику, яку обслуговували наші класні діджеї – Ігор та Ігор, Борис та Філіп. Традиційні «Качки» або «Taniec Połamec» розчулювали навіть закоренілих прихильників мурів. У приємній атмосфері та веселій музиці час пролетів швидко. Магія спогадів про святого Андрія була увічнена на спільній фотографії, зробленій матір’ю Олівера та Оскара, пані Анітою Будзенською.
 
Дорогі батьки,
Щиро дякую за співпрацю в організації свята Андрія, за велику прихильність, посмішка і витрачений час.
 
Йоанна Марцянік, Анна Вайс
 
фото. Аніта Будзенська