Biblioteka szkolna. Jesienne czytanie na dywanie / Шкільна бібліотека. Осіннє читання на килимі.

W Listopadzie w ramach akcji „Jesienne czytanie na dywanie” Bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych. Uczniowie w przyjemnej atmosferze i w wielkim skupieniu słuchali czytanych przez nauczycieli bibliotekarzy opowiadań dotyczących tego, co w życiu ważne.
Po zakończeniu czytania uczniowie rozmawiali na temat danego opowiadania.
Laura Sienkiewicz, Grażyna Zalewska
 
У листопаді в рамках акції «Осіннє читання на килимі» шкільну бібліотеку відвідали вихованці дитячого садочка та перших класів. Учні в приємній атмосфері та зосереджено слухали розповіді про те, що важливо в житті, які читали вчителі та бібліотекарі.
Після прочитання учні обговорили казку.
Лаура Сенкевич, Гражина Залевська