Biblioteka szkolna. Spotkanie z Panią Hanną Niewiadomską. / Шкільна бібліотека. Зустріч з пані Ганною Невядомською.

We wtorek, 29 listopada 2022r. w bibliotece szkolnej uczniowie oddziału przedszkolnego oraz pierwszoklasiści uczestniczyli w spotkaniu z Panią Hanną Niewiadomską, autorką popularnych wierszy dla dzieci. Poetka zaprezentowała dzieciom wybrane przez siebie wiersze z książki „Bajczytanki Pani Hanki”. Pani Hanna zachęcała uczniów do czytania książek oraz do podejmowania prób tworzenia własnych tekstów. W trakcie spotkania uczniowie bawili się w dobieranie rymów i układali własny wiersz.
Składamy serdeczne podziękowania za twórczą i miłą atmosferę 🙂
Nauczyciele biblioteki: Laura Sienkiewicz, Grażyna Zalewska
 
У вівторок 29 листопада 2022р. У шкільній бібліотеці дошкільнята та першокласники взяли участь у зустрічі з пані Ганною Невядомською, авторкою популярних віршів для дітей. Поетеса подарувала дітям вибрані вірші з книжки «Bajczytanki Pani Hanki». Пані Ганна заохочувала студентів читати книги та пробувати створювати власні тексти. Під час зустрічі учні грали у відповідні вірші та складали власний вірш.
Хочемо подякувати за креативну та приємну атмосферу🙂
Викладачі бібліотеки: Лаура Сенкевич, Гражина Залевська