Dzieci uczą rodziców / Діти навчають батьків.

Podczas drugich zajęć w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców” uczniowie klasy 3a poszerzyli wiedzę o mieszkańcach lasu, poznali kilka popularnych gatunków drzew, które występują w polskich lasach, a także zdobyli wiedzę o tym, czego w lesie robić nie wolno. We współpracy ze swoimi rodzicami wykonali przepiękne prace plastyczne „Las i jego mieszkańcy”.
Serdecznie dziękujemy ❤️ rodzicom, którzy aktywnie uczestniczą w realizacji projektu.
Koordynatorzy: Anna Łukaszewska, Natalia Dreger
 
Під час другого заняття четвертої загальнонаціональної просвітницької кампанії «Діти навчають батьків» учні 3-А класу розширили свої знання про лісових мешканців, дізналися про деякі популярні породи дерев, які зустрічаються в польських лісах, а також дізналися, що робити в лісі. Спільно з батьками виготовили чудові художні роботи «Ліс та його мешканці».
Хочеться подякувати батькам, які активно долучаються до проекту.
Координатори: Анна Лукашевська, Наталія Дрегер