Dzień Ziemniaka w Waszulkach / День картоплі у Васзулках

6 października przedszkolaki z grup „Tygryski” i „Gwiazdeczki” wspólnie z Rodzicami i przy ich ogromnej współpracy i zaangażowaniu wzięły udział dzięki życzliwości wspaniałej Pani Sołtys Waszulk, Ani Lewikowskiej w świętowaniu „Dnia Ziemniaka”. Moc atrakcji, konkurencje sportowe, ognisko, magiczne miejsce i klimat oraz piękna pogoda sprawiły,że to był wyjątkowy dzień. Dziękujemy serdecznie Rodzicom naszych przedszkolaków i Pani Sołtys za tak miło spędzony czas. Joanna Kawecka, Joanna Skibińska”
I jeszcze…
Owocowy tydzień w grupie Gwiazdeczki
 
6 жовтня дошкільнята з груп «Маленькі тигри» та «Gwiazdeczki» разом зі своїми батьками та завдяки їхній великій співпраці та відданості взяли участь завдяки доброті чудових Солтиса Вашзулка та Ані Левіковської у святкуванні «Дня картоплі» . Багато атракціонів, спортивні змагання, багаття, чарівне місце та атмосфера, а також чудова погода зробили цей день особливим. Дякуємо батькам наших дошкільнят та пані Солтис за такий гарно проведений час. Йоанна Кавецька, Йоанна Скібінська „
І все ж…
Фруктовий тиждень у групі Зірки