Fantastyczna wycieczka do Warszawy.

Dnia 24 listopada my, uczniowie klasy IV B wraz z wychowawczynią p. Mariolą Podolską-Maculewicz i opiekunką p. Iwoną Nasiadka, wybraliśmy się na fantastyczną wycieczkę do Warszawy. Po długiej dyskusji na zajęciach z wychowawcą za cel wycieczki wybraliśmy TepFactor, aby zarówno pobawić się intelektualnie i ruchowo jak i zintegrować się jako klasa. Wszystkie zadania wymagały naszej współpracy. Zabawa była świetna, a czas upłynął bardzo szybko. Do rozwiązania było 25 zadań rozmieszczonych w 25 pokojach. Pomimo pomocy ze strony naszych opiekunek i tak było to dla nas spore wyzwanie. Co prawda tym razem nie udało nam się dotrzeć do pokoju zwycięzców, ale cele wycieczki zostały osiągnięte. Zmęczeni, ale szczęśliwi po całym dniu wrażeń wróciliśmy do domów na zasłużony odpoczynek 🙂