Galeria laureatów i finalistów kuratoryjnych konkursów przedmiotowych.

Anna Pena
„Ania jest uczennicą klasy 8b. W tym roku szkolnym zdobyła zasłużony tytuł finalisty Konkursu Geograficznego zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Ania jest niezwykle utalentowaną perfekcjonistką, która chadza własnymi ścieżkami. Szuka niekonwencjonalnych rozwiązań, pracuje nieszablonowo, ale zawsze dociera do celu. Jest pracowita, dokładna i pedantyczna. Ma wyjątkowo chłonny umysł, mam wrażenie, że pamięta wszystko, czego się kiedyś uczyła. Praca z Anią to niekłamana przyjemność i satysfakcja. Poznałam Anię 5 lat temu kiedy przyszła na pierwszą wspólną lekcję przyrody. Już wtedy ta cicha i skromna dziewczynka, z długim warkoczykiem zaskakiwała mnie swoją wiedzą i umiejętnościami. Życzę jej wielu sukcesów, nie tylko geograficznych. Jestem pewna, że zajdzie daleko i zrealizuje swoje marzenia.”
 
Opiekun – Joanna Bąkowska, nauczyciel przyrody i geografii.