Galeria tegorocznych laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych, cz. 2.

Przemysław Libudzki (8a)
„Przemo, jest jednym z „Diamencików Dwójki”. Jednym i jedynym w swoim rodzaju. Dzięki swojej dociekliwości, dokładności i umiejętności wiązania faktów, każde zajęcia stają się nowym wyzwaniem dla współpracującego z nim nauczyciela. Dla Przema wszystko jest albo białe, albo czarne i wszystko, co jest zaczęte powinno być dokończone. U niego nie ma kompromisów. Szuka własnych rozwiązań, własnych dróg. Nie przyjmuje niczego, czego nie może udowodnić. Wiedza jaką posiada jest obszerna i bardzo dokładna i jeśli tylko chce się nią podzielić, to z zaciekawieniem można słuchać go godzinami. Jest również dzieckiem, któremu się nie chce …. Nie chce się rozwiązywać zadań, iść do szkoły, odrobić lekcji itp. Jak każdy indywidualista zyskuje przy bliższym poznaniu.”
Przemek zdobył tytuł laureata w tegorocznym wojewódzkim konkursie przedmiotowym z matematyki, zorganizowanym przez Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty w Olsztynie.
Opiekun – Mirosława Kaszubska