ROK SZKOLNY 2023/2024

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień i godzina

Miejsce

1.       

Abramczyk- Altmajer Romana

Poniedziałek 8 35 – 9 35

pokój nauczycielski

2.       

Bąkowska Joanna

Czwartek 13 30 – 14 30

sala nr 5

3.       

Bąkowski Marcin

Poniedziałek 14 15 – 15 15

sala nr 18

4.       

Bieniek Grażyna

Poniedziałek 10 15 – 11 15

pokój nauczycielski

5.       

Bober Iwona

Wtorek 11 15 – 11 45  Czwartek 11 15 – 11 45

pokój nauczycielski

6.       

Borek- Osińska Katarzyna

Poniedziałek 8 00 – 8 30  Wtorek 10 30 – 11 00 

sala nr 32

7.       

Bublijewska Sylwia

Wtorek 9 00– 9 40  Wtorek 11 15 – 11 35

pokój nauczycielski

8.       

Burska Maria

Środa 7 40 – 8 40

pokój nauczycielski

9.       

Czarnecki Andrzej

Czwartek 13 30 – 14 15  /  13 25 – 14 25

pokój nauczycielski

10.   

Dreger Natalia

Poniedziałek 7 55 – 8 55

sala nr 24

11.   

Dorozińska Dorota

Wtorek 13 30 – 14 30

biblioteka

12.   

Florek Katarzyna

Środa 11 20 – 12 20

pokój nauczycielski

13.   

Gąska- Bruździak Aleksandra

Środa 12 30 – 13 00  Piątek 10 30 – 11 00

biblioteka

14.   

Giesek Joanna

Poniedziałek 10 25 – 10 55,
Wtorek 14 15 – 14 45

pokój nauczycielski

15.   

Gorzka Adam

Czwartek 9 40 – 10 40

pokój nauczycielski

16.   

Hinburg Ewa

Środa 10 00 – 10 30  Piątek 9 00 – 9 30

pokój nauczycielski

17.   

Jakubowska Ewa

Poniedziałek 14 15 – 15 15

sala nr 4

18.   

Kaczmarczyk Bartosz

Poniedziałek 15 05 – 16 05

pokój nauczycielski

19.   

Kawecka Anna

czwartek 10 30 – 11 30

pokój nauczycielski

20.   

Kawecka Joanna

Wtorek 12 30 – 13 30

przedszkole – sala nr 15

21.   

Kobiella Natalia

Piątek 10 30 – 11 30

pokój nauczycielski

22.   

Kosińska Dorota

Poniedziałek 11 15 – 11 45  Środa 10 25 – 10 55

pokój nauczycielski

23.   

Kościjańczuk Piotr

Poniedziałek 14 15 – 15 15

gabinet wicedyrektora

24.   

Kujawska Ewa

Wtorek 13 30 – 14 30

gabinet logopedyczny

25.   

Łukaszewska Anna

Poniedziałek 7 55 – 8 55

biblioteka

26.   

Lipowska Karolina

Czwartek 14 45 – 15 15

gabinet psychologa
(sala nr 38)

27.   

Mariańska Ewa

Środa 13 00 – 13 30  Wtorek 10 30 – 11 00

świetlica szkolna

28.   

Midura Andrzej

Wtorek 11 15 – 12 15

pokój nauczycielski

29.   

Nowak Anna

URLOP

——————————

30.   

Nachtygal Marek

Poniedziałek 8 00 – 9 00

gabinet dyrektora

31.   

Olszewska Barbara

Piątek 12 30 – 13 30

pokój nauczycielski

32.   

Piotrkowska Katarzyna

Wtorek 12 30 – 13 00 

sala nr 20

33.   

Radzymińska Krystyna

Czwartek 12 25 – 13 25  

pokój nauczycielski

34.   

Rostkowska Marlena

Piątek 10 20 – 11 20

pokój nauczycielski

35.   

Rzepczyńska Ewa

Środa 12 30 – 13 30

przedszkole – sala nr 1

36.   

Sienkiewicz Laura

Piątek 9 30 – 10 30

biblioteka

37.   

Siedlikowski Artur

Czwartek 16 00 – 17 00

pokój nauczycielski

38.   

Skibińska Joanna

Środa 12 30 – 13 30

przedszkole – sala nr 15

39.   

Szczygielska Mirosława

Piątek 11 15 – 12 15

sala nr 6

40.   

Urbanowska Aneta

Czwartek 11 20 – 12 20

pokój nauczycielski

41.   

Prokopowicz (Warecka) Beata

Czwartek 14 15 – 15 15

pokój nauczycielski

42.   

Waśniewska Barbara

Wtorek 9 35 – 10 35

pokój nauczycielski

43.   

Weiss Anna

Środa 10 20 – 11 20

pokój nauczycielski

44.   

Wiśniewska Jolanta

Poniedziałek 9 00 – 9 30  Środa 12 30 – 13 00

gabinet pedagoga szkolnego

45.   

Wołojewicz Anna

Wtorek 12 30 – 13 30

przedszkole – sala nr 4

46.   

Wrzeszczyńska Katarzyna

Środa 11 20 – 12 20

pokój nauczycielski

47.   

Zalewska Grażyna

Poniedziałek 7 45 – 8 45

biblioteka

48.   

Żelazna Teresa

Poniedziałek 9 30 – 10 30

pokój nauczycielski

49.   

Ziomek Beata

Wtorek 12 30 – 13 30

przedszkole – sala nr 1