ROK SZKOLNY 2023/2024
Aktualizacja 18 marca 2024
Lp. | Nazwisko i imię | Dzień i godzina | Miejsce |
1. | Abramczyk-Alt. Romana | zwolnienie lekarskie | ———————————— |
2. | Bąkowska Joanna | Czwartek 13 30 – 14 30 | sala nr 5 |
3. | Bąkowski Marcin | Poniedziałek 15 05 – 16 05 | sala nr 18 |
4. | Bieniek Grażyna | Poniedziałek 10 15 – 11 15 | pokój nauczycielski |
5. | Bober Iwona | Poniedziałek 7 30 – 8 30 | pokój nauczycielski |
6. | Borek- Osińska Katarzyna | Poniedziałek 7 45 – 8 45 | sala nr 32 |
7. | Bublijewska Sylwia | Wtorek 15 00– 16 00 | pokój nauczycielski |
8. | Burska Maria | Środa 7 40 – 8 40 | pokój nauczycielski |
9. | Czarnecki Andrzej | Wtorek 12 30 – 13 30 | pokój nauczycieli wf |
10. | Dreger Natalia | Poniedziałek 7 45 – 8 45 | sala nr 24 |
11. | Dorozińska Dorota | Wtorek 13 30 – 14 30 | biblioteka |
12. | Florek Katarzyna | Środa 11 20 – 12 20 | pokój nauczycielski |
13. | Gąska-Bruźdz. Aleksandra | Środa 12 30 – 13 30 | sala nr 17 |
14. | Giesek Joanna | Czwartek 12 30 – 13 30 | pokój nauczycielski |
15. | Gorzka Adam | Czwartek 10 30 – 11 30 | pokój nauczycielski |
16. | Hinburg Ewa | Piątek 8 40 – 9 40 | pokój nauczycielski |
17. | Jakubowska Ewa | Wtorek 7 45 – 8 45 | sala nr 3 |
18. | Kaczmarczyk Bartosz | Poniedziałek 15 05 – 16 05 | pokój nauczycieli wf |
19. | Kawecka Anna | Czwartek 10 30 – 11 30 | sala nr 16 |
20. | Kawecka Joanna | Poniedziałek 13 30 – 14 30 | przedszkole – sala nr 15 |
21. | Kobiella Natalia | Wtorek 7 50 – 8 50 | pokój nauczycielski |
22. | Kosińska Dorota | Poniedziałek 8 45 – 9 45 | pokój nauczycielski |
23. | Kościjańczuk Piotr | Poniedziałek 14 15 – 15 15 | gabinet wicedyrektora |
24. | Kujawska Ewa | Wtorek 13 30 – 14 30 | gabinet logopedyczny |
25. | Łukaszewska Anna | Poniedziałek 7 45 – 8 45 | sala nr 24 |
26. | Lipowska Karolina | Czwartek 14 45 – 15 15 | gab. pedagoga szkolnego (sala nr 14) |
27. | Mariańska Ewa | Czwartek 10 00 – 11 00 | świetlica szkolna |
28. | Midura Andrzej | Czwartek (co dwa tygodnie) 10 30 – 11 30 | pokój nauczycielski |
29. | Nowak Anna | Czwartek 8 40 – 9 40 | pokój nauczycielski |
30. | Nachtygal Marek | Poniedziałek 8 00 – 9 00 | gabinet dyrektora |
31. | Olszewska Barbara | Piątek 10 30 – 11 30 | sala nr 39 |
32. | Piotrkowska Katarzyna | Czwartek 11 15 – 12 15 | sala nr 20 |
33. | Prokopowicz Beata | Poniedziałek 8 45 – 9 45 | pokój nauczycieli wf |
34. | Radzymińska Krystyna | Czwartek 12 25 – 13 25 | pokój nauczycielski |
35. | Rostkowska Marlena | Piątek 10 20 – 11 20 | świetlica szkolna |
36. | Rzepczyńska Ewa | Środa 12 30 – 13 30 | przedszkole – sala nr 1 |
37. | Sienkiewicz Laura | Piątek 11 15 – 12 15 | biblioteka |
38. | Siedlikowski Artur | Czwartek 16 00 – 17 00 | pokój nauczycielski |
39. | Skibińska Joanna | Środa 12 30 – 13 30 | przedszkole – sala nr 15 |
40. | Szczygielska Mirosława | Piątek 11 15 – 12 15 | sala nr 6 |
41. | Urbanowska Aneta | Czwartek 11 15 – 12 15 | pokój nauczycielski |
42. | Waśniewska Barbara | Czwartek 9 35 – 10 35 | pokój nauczycielski |
43. | Weiss Anna | Środa 10 20 – 11 20 | pokój nauczycielski |
44. | Wiśniewska Jolanta | Poniedziałek 8 00 – 9 00 | gab. pedagoga szkolnego (sala nr 14) |
45. | Wołojewicz Anna | Wtorek 9 30 – 10 30 | przedszkole – sala nr 4 |
46. | Wrzeszczyńska Katarzyna | Piątek 7 45 – 8 45 | pokój nauczycielski |
47. | Zalewska Grażyna | Piątek 7 45 – 8 45 | biblioteka |
48. | Żelazna Teresa | Poniedziałek 9 30 – 10 30 | pokój nauczycielski |
49. | Ziomek Beata | Poniedziałek 12 30 – 13 30 | przedszkole – sala nr 3 |