II miejsce Oliwiera w Powiatowym Konkursie Mitologicznym 👏🫶🧜🏻‍♂️🥈🏛️

Dnia 17 marca w Szkole Podstawowej nr 1 w Nidzicy odbył się Powiatowy Konkurs Mitologiczny „ Z wizytą na Olimpie”. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o kulturze i sztuce starożytnej Grecji.
Naszą szkołę reprezentował Oliwier Pedina z klasy V b i zajął II miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Natalia Kobiella