KIERMASZ SŁODKOŚCI – 🎂🧁

18 kwietnia w naszej szkole odbył się kiermasz wypieków zorganizowany przez grupę cheerleaderek. Można było kupić przeróżne ciasta, babeczki i inne słodkości. Wypieki sprzedawane były na przerwach, a wybierać było w czym. Akcja odniosła spory sukces, nauczyciele, pracownicy i uczniowie z chęcią kupowali nasze słodkości. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele własne grupy tanecznej. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy skusili się na kawałek ciasta – zarówno nauczycielom, pracownikom, jak i uczniom oraz wszystkim Rodzicom, którzy dołożyli swoją cegiełkę przygotowując ciasto lub inne słodkości na kiermasz.
                                                                                                                                               Z tanecznymi pozdrowieniami
                                                                                                                                           Dorota Kosińska z cheerledarkami