Kolejne dni realizacji projektu „Książka od Świętego Mikołaja, czyli magiczne Święta Bożego Narodzenia z biblioteką szkolną”. / Чергові дні проекту «Книжка від Діда Мороза, або Чарівне Різдво зі шкільною бібліотекою».

12 Grudna 2022r. klasa 8d wraz z wychowawcą, p. Barbarą Olszewską odwiedziła Bibliotekę szkolną, aby przedstawić zrealizowane działanie. Dzięki ich zespołowej pracy powstał super przepis na Bożonarodzeniowe pierniczki w wersji dwujęzycznej. Wszystkim życzymy smacznego!
 
13 Grudnia 2022r. bibliotekę odwiedzili uczniowie klas 1, którzy wykonali portrety Świętego Mikołaja. Młodym artystom nie zabrakło wyobraźni, fantazji oraz pomysłowości.
 
14 Grudnia 2022r. do drzwi biblioteki zapukała klasa 7a wraz z wychowawczynią, p. Asią Bąkowską. Uczniowie stworzyli Katalog Wigilijnych Potraw, który przedstawili w formie plakatu.
Wszyscy uczniowie oraz ich panie zostali obdarowani słodkimi upominkami.
 
Koordynator projektu
Laura Sienkiewicz
 
12 грудня 2022 р 8-г клас разом з вчителем пані Барбарою Ольшевською відвідали шкільну бібліотеку, щоб презентувати реалізовану акцію. Завдяки їх командній роботі був створений чудовий двомовний рецепт різдвяних пряників. Бажаємо всім смачно поїсти!
 
13 грудня 2022 р До бібліотеки завітали учні 1 класу, які виготовили портрети Діда Мороза. Фантазії, фантазії та винахідливості юним художникам не бракувало.
 
14 грудня 2022 р 7-а клас постукав у двері бібліотеки разом зі своєю вчителькою пані Азією Бонковською. Учні створили каталог різдвяних страв, які представили у вигляді плакату.
Усі учні та їхні дівчата отримали солодкі подарунки.
 
Координатор проекту
Лаура Сенкевич