Listopadowe turnieje szachowe. / Листопадові шахові турніри.

Dnia 19 listopada odbyła się 2. kolejka Szkolnej Ligi Szachowej w Uzdowie. Nasza drużyna zajmuje pierwsze miejsce wśród 18. szkół podstawowych z regionu. Wśród dziewcząt indywidualnie Oliwia Sarbiewska kl. 8 B zajmuje drugie, a Anna Wasiłowska kl. 6 B trzecie miejsce.
Dnia 29 listopada odbyły się w Olsztynie Mistrzostwa Województwa Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w szachach – Igrzyska dzieci rocznik 2010 i młodsi. Nasza drużyna występowała w składzie Anna Wasiłowska kl. 6 B, Bartłomiej Adamkowski kl. 6 B, Szymon Sarbiewski kl. 5 B i Łukasz Wasiłowski kl. 5 B. Wywalczyliśmy 7. miejsce wśród 18. zespołów.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opracował Adam Gorzka
 
19 листопада в Уздові відбувся ІІ тур Шкільної ліги з шахів. Наша команда займає перше місце серед 18 ДНЗ області. Серед дівчат індивідуально друга – Олівія Сарбєвська, 8 Б клас, третя – Анна Васильовська, 6 Б клас.
29 листопада в Ольштині відбувся Чемпіонат Вармінсько-Мазурського воєводства Шкільного спортивного товариства з шахів – Ігри для дітей 2010 року народження та молодших. До нашої команди входили Анна Василовська 6 Б клас, Бартломій Адамковський 6 Б клас, Шимон Сарбєвський 5 Б клас та Лукаш Василовський 5 Б клас. Ми вибороли 7 місце серед 18 команд.
Вітаємо та бажаємо подальших успіхів.
Підготував Адам Горжка