Makramowe Anioły – bożonarodzeniowe warsztaty / Macrame Angels – Різдвяні майстер-класи.

W dniu 18.11.2022 r. uczniowie klasy 3b wzięli udział w bożonarodzeniowych warsztatach, prowadzonych przez mamę Leny, Panią Karolinę Długokęcką. Nasz specjalny gość przybył do nas w towarzystwie sznurków, grzebieni i z całym workiem cierpliwości.
Uczniowie chętnie, z wielkim zaangażowaniem i skupieniem tworzyli aniołki z makramy.
Bardzo dziękujemy Pani Karolinie za wspólnie spędzony czas, za przybliżenie nam ciekawej techniki jaką jest makrama, dzięki, której mogliśmy ćwiczyć cierpliwość oraz małą motorykę, a przede wszystkim za pomoc w wykonywaniu ozdób. Gratulujemy wielkiego talentu. Zapraszamy częściej.
Makramowe, wiszące aniołki, będzie można kupić na Bożonarodzeniowym Jarmarku przy ratuszu.
 
Uczniowie klasy 3b oraz wychowawczyni Maria Burska
 
18 листопада 2022 року учні 3б класу взяли участь у різдвяній майстерні під керівництвом мами Лєни пані Кароліни Длугокенської. Наш особливий гість прийшов до нас у супроводі ниток, гребінців і цілого мішка терпіння.
Учні охоче, з великою віддачею та цілеспрямованістю створювали янголят макраме.
Щиро дякуємо пані Кароліні за час, який ми провели разом, за те, що познайомила нас із цікавою технікою макраме, завдяки якій ми могли потренуватися в терпінні та дрібній моториці, а головне за допомогу у виготовленні декорацій. Вітаємо з великим талантом. Запрошуємо частіше.
Макраме, підвісних янголів можна буде придбати на Різдвяному ярмарку при ратуші.
 
Учні 3б класу та вчитель Марія Бурська