MEDALE I PUCHARY CHEERLEADERK Z DWÓJKI / МЕДАЛІ ТА КУБКИ ЧЕРЛІДЕР ВІД ДВІЙКИ

Podczas VII Ogólnopolskiego Turnieju Solistów, Duetów i Mini Formacji „Mistrz Tańca”, który odbył się 12 listopada 2022r. w Łebie cheerleaderki z „ Dwójki” wypadły wyśmienicie i zaprezentowały świetną formę artystyczną. Tancerze z całej Polski, rywalizowali w swoich kategoriach i grupach wiekowych. Nasze dziewczynki jak zwykle świetnie tańczyły i trzymały wysoki poziom, a umiejętności taneczne zostały docenione przez jury. Wytańczyły same czołowe miejsca w prezentowanych stylach tanecznych zdobywając I miejsce grupa Malinki, I miejsce grupa Gwiazdeczki i II miejsce grupa Czaderki. Podczas turnieju zatańczyły:
Grupa najmłodsza ,,Malinki” ( Julia Albrechczyńska, Oliwia Dąbrowska, Julia Dęby, Lena Długokęcka, Hanna Drządrzewska, Lena Gołębiewska, Blanka Kusik, Zuzanna Łukaszewska, Maja Marks, Lena Pabijanek, Ola Pytlarczyk, Zosia Stefańska, Kinga Szypulska, Diana Zalewska)
Grupa średnia „Gwiazdeczki” ( Zuzia Adamczyk, Lena Cupała, Zuzia Ciesielska, Agata Danelczyk, Marysia Fersz, Nadia Jaworska, Nikola Jaworska, Alicja Kostka, Maja Kuźbik, Zuzia Majer-Babiarz, Olga Miecznikowska, Zuzia Nowak, Kornelia Pszczółkowska, Marysia Wasilewska, Nina Waśk)
Grupa najstarsza „Czaderki” ( Julia Duchna, Róża Kowalczyk, Amelia Lisowska, Marta Michalska, Alicja Szpara, Maja Wasilewska, Ania Wasiłowska, Lena Wiśniewska, Iga Zalewska, Zuzia Zalewska).
Dziewczynki wyróżniały się też pięknymi kostiumami, które udało się zakupić dzięki współfinansowaniu ze środków otrzymanych od Gminy Nidzica, sponsorów i rodziców tancerek do których kierujemy serdeczne podziękowania. Mamy nadzieję, że systematyczna praca i wsparcie ze strony organu prowadzącego, rodziców i sponsorów pomogą nam w przyszłości utrzymać czołowe miejsca na tak ważnych imprezach. Pragniemy podziękować również Pani Dyrektor CUW Joannie Dobroń i wszystkim ludziom o wielkim sercu, dzięki którym nasz wyjazd okazał się możliwy. Cieszymy się ze zwycięstwa i z dumą ustawiłyśmy w szkole nasze puchary. Dzięki tym osiągnięciom dziewczynki nabierają wiary we własne siły i chętnie uzupełniają własne umiejętności, przez co osiągają coraz lepsze wyniki. Podczas turnieju towarzyszyła nam i nas dopingowała p. Ewa Hinburg , której serdecznie dziękujemy.
Z tanecznymi pozdrowieniami tancerki i opiekun grupy
Dorota Kosińska
Під час 7 Національного турніру солістів, дуетів та мініформейшн «Master of Dance», який відбувся 12 листопада 2022р. в Łeba, вболівальники з „Dwójka” виступили чудово та показали чудову артистичну форму. Танцюристи з усієї Польщі змагалися у своїх категоріях та вікових групах. Наші дівчата, як завжди, танцювали чудово та тримали високий рівень, а їхню танцювальну майстерність оцінило журі. У представлених танцювальних стилях вони посіли найвищі місця, виборовши І місце гурт Малинки, І місце гурт Гвяздечки та ІІ місце гурт Чадерки. Танцюристи під час турніру:
Наймолодша група «Малина» (Julia Albrechczyńska, Oliwia Dąbrowska, Julia Dęby, Lena Długokęcka, Hanna Drządrzewska, Lena Gołębiewska, Blanka Kusik, Zuzanna Łukaszewska, Maja Marks, Lena Pabijanek, Ola Pytlarczyk, Zosia Stefańska, Kinga Szypulwska)
Середня група «Зірочки» (Зузя Адамчик, Лєна Купала, Зузія Цесельська, Агата Данельчик, Марися Ферш, Надія Яворська, Нікола Яворська, Аліція Костка, Майя Кузьбік, Зузія Маєр-Баб’ярж, Ольга Мєчніковська, Зузія Новак, Корнелія Пщулковська, Марися Василевська, Ніна Васк)
Найстарша група «Czaderki» (Юлія Духна, Роза Ковальчик, Амелія Лісовська, Марта Міхальська, Аліція Шпара, Майя Василевська, Аня Васильовська, Лена Вишневська, Іга Залевська, Зузія Залевська).
Дівчата також відзначилися гарними костюмами, які були придбані завдяки співфінансуванню з коштів, отриманих від ґміни Нідзіца, спонсорів та батьків танцюристів, яким висловлюємо щиру подяку. Сподіваємося, що систематична робота та підтримка дирекції, батьків та спонсорів допоможе нам утримувати перші позиції на таких важливих заходах і в майбутньому. Ми також хочемо подякувати пані Йоанні Добронь, директору SSC, і всім людям з великим серцем, завдяки яким наша поїздка стала можливою. Ми раді перемозі та з гордістю поставили наші кубки в школі. Завдяки цим досягненням дівчата набувають впевненості у власних силах та охоче вдосконалюють власні навики, що призводить до все кращих результатів. Під час турніру нас супроводжувала та вболівала пані Єва Гінбург, якій ми хочемо подякувати.
З танцювальними привітаннями танцюристи та керівник групи
Дорота Косінська