NOC NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ W NIDZICKIEJ DWÓJCE

Szkoła to nie tylko lekcje i klasówki. Miło czasem oderwać się od książek i spojrzeć na szkołę inaczej. Taką okazję mieli uczniowie klasy IVa, którzy odpowiednio przygotowani oraz z pozytywnym nastawieniem przybyli 10 listopada 2023r. na „Noc z legendą”.
Uczniowie poznali legendy o herbie Nidzicy i o Łynie. Po zapoznaniu się z w/w legendami uczniowie rozwiązywali zadania, w czasie których musieli wykazać się spostrzegawczością, kreatywnością oraz umiejętnością współpracy w grupie i wykorzystywania wiedzy w praktyce. Następnie nadszedł czas na pyszny poczęstunek, po którym nauczyciele biblioteki szkolnej, p. Laura Sienkiewicz oraz p. Grażyna Zalewska przygotowały seans filmowy.
Po krótkiej przerwie, p. Anna Łukaszewska zaprosiła uczniów do wspólnej zabawy tanecznej, w czasie której dzieci przygotowały choreografię do utworu „Italodisco”. Na zakończenie uczniowie otrzymali drobne upominki, które miały im przypominać o miło spędzonym czasie.
 
Wychowawca Dorota Dorozińska