O tym, że współpraca i zgoda budują, dowiedli uczniowie Centrum Edukacyjnego ZDZ w Nidzicy oraz Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nidzicy. / Учні Освітнього центру ZDZ у Нідзіці та початкової школи № 2 у Нідзіці довели, що співпраця та згода будують.

Mimo sporej różnicy wieku przygotowali niesamowity świąteczny projekt, w którym jednym z uczestników był Jacek Kosmala – Burmistrz Nidzicy. Uczniowie pod czujnym okiem koordynatorki i pomysłodawczyni projektu pani Romany Altmajer przygotowali nie tylko świetny świąteczny bit z wyjątkowym tekstem, ale również nagrali i zmontowali wyjątkowy teledysk. Ukłony i podziękowania dla Filip Chincz. Bez Twoich nieprzespanych nocy efekt końcowy nie byłby tak imponujący.  Brawa dla Pani Koordynator, cheerleaderek pani Doroty Kosińskiej (Alicja Dostatnia, Julia Duchna, Roża Kowalczyk, Marta Michalska, Alicja Szpara, Maja Wasilewska, Anna Wasiłowska, Lena Wiśniewska), pana Marcina Bąkowskiego, Rafała Leśnikowskiego oraz uczniów klasy 7a 👏👏👏 Super pomysł i wykonanie 👍

LINK DO STRONY Z FILMEM

Незважаючи на велику різницю у віці, вони підготували дивовижний різдвяний проект, одним із учасників якого був Яцек Космала – мер міста Нідзіца. Під пильним оком координатора та ініціатора проекту пані Романи Альтмаєр студенти підготували не лише чудовий різдвяний біт з унікальним текстом, а й записали та змонтували унікальний кліп. Уклін і подяка Філіпу Чинцу. Без ваших безсонних ночей кінцевий результат був би не таким вражаючим. Оплески пані Координатору, вболівальникам пані Дороті Косиньській (Аліція Достатня, Юлія Дучна, Роза Ковальчик, Марта Міхальська, Аліція Шпара, Майя Василевська, Анна Васильовська, Лєна Вишнєвська), пану Марчіну Бонковському, Рафалу Лесніковському та учням 7-го класу 👏👏👏 Чудова ідея та виконання👍