Oferta edukacyjna Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia w Nidzicy

Szanowni Uczniowie!

W tym roku szkolnym stajecie przed ważnym dla Was wyborem szkoły ponadpodstawowej. Jest to jedna z ważniejszych decyzji, która będzie miała wpływ na Waszą dalszą edukację i przyszłość. Niestety w tym roku nie mogę spotkać się z Wami osobiście w Waszych szkołach, ani zaprosić Was do naszej szkoły na dni otwarte, dlatego chciałbym Wam zaprezentować naszą ofertę edukacyjną drogą internetową, zapraszam na stronę internetową:

https://szkolanidzica.pl

oraz na Facebook Centrum Edukacji w Nidzicy

Wyrazy wdzięczności kieruję do Dyrekcji Waszej szkoły, za umożliwienie przekazu oferty edukacyjnej Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia w Nidzicy w takiej formie, a Was Drodzy Uczniowie serdecznie zapraszam do naszej szkoły w przyszłym 2021/2022 roku szkolnym!

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Szkoły
Jacek Skwarski


Poniżej linki do szczegółowych informacji o szkole. Zapraszamy do lektury. 

2 Szkoły ZDZ, ul. Barke 2

3 Branżowa Szkoła I stopnia, ul. Barke 2 Nidzica

4 Podanie do Branżowej Szkoły I stopnia w Nidzicy, ul. Barke 2

5 Technikum, ul. Barke 2 Nidzica

6 Podanie do Technikum, ul. Barke 2, Nidzica