Komisja wybrała najciekawsze prace, które spełniały założone kryteria. Między innymi oryginalność, zgodność z tematem, pomysłowość, estetykę wykonania pracy oraz samodzielność.
Nagrodzeni uczniowie to:
I miejsce – Maja Bartnikowska kl. 3b
II miejsce – Antonina Próchniewska kl. 2a
II miejsce – Zofia Pisarska kl. 2a
III miejsce – Nikola Tomaszewska kl. 2b
III miejsce – Hanna Jędrzejek kl. 2c
Wyróżnienia:
Wiktor Purzycki kl. 1a
Alicja Rudzińska kl. 2b
Hanna Żbikowska kl. 1b
Zofia Pisarska kl. 2c
Zofia Morawska kl. 3a
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Organizatorzy: Nauczyciele świetlicy szkolnej.






