Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu ortograficznego „Mistrz ortografii”.🖋🖊

I miejsce – Nina Waśk (kl. III b)
II miejsce – Julia Albrechczyńska (kl. III b) i Zofia Stefańska (kl. III a)
III miejsce – Aleksy Pieńcioszko (kl. III b)
 
                                                                                                                                                                                             Organizatorzy:
                                                                                                                                                                                            Anna Kawecka
                                                                                                                                                                                           Katarzyna Florek