Ślubujemy! Uroczyste pasowanie na ucznia. / Ми обіцяємо! Офіційна реєстрація для студента.

24 października 2022r. w naszej odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych. Dzieci przygotowały krótki program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Następnie pan wicedyrektor Piotr Koscijańczuk dokonał aktu pasowania. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, a od starszych koleżanek i kolegów z klas II-III zakładki do książek. Po uroczystości uczniowie razem z wychowawcami udali się na wycieczkę do kina w Olsztynie.
Wszystkim Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły, a ich rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.
Wychowawcy klas pierwszych
Aneta Urbanowska
Dorota Kosińska
 
24 жовтня 2022 р в нашій відбулася урочиста клятва та реєстрація першокласників. Діти підготували коротку мистецьку програму, декламували вірші та співали пісні. Потім заступник директора Пьотр Косцяньчук склав акт реєстрації. Від своїх старших друзів ІІ-ІІІ класів діти отримали грамоти та закладки. Після церемонії учні та їхні вчителі вирушили на екскурсію до кінотеатру в Ольштині.
Бажаємо всім першокурсникам успіхів у стінах нашої школи, а батькам вітаємо з чудовими дітьми.
Першокласники
Анета Урбановська
Дорота Косинська