Spotkanie się panem Tomaszem Frankowskim. / Зустріч з п. Томашем Франковським.

Wczoraj (19 września br.) nasi młodzi piłkarze mieli wspaniałą okazję spotkać się panem Tomaszem Frankowskim, byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej, czterokrotnym mistrzem Polski, jednym z najskuteczniejszych strzelców bramek w polskiej Ekstraklasie, obecnie eurodeputowanym w Parlamencie Europejskim. Pan Tomasz (słynny „Franek – łowca bramek”) uczestniczył w treningu naszych młodych adeptów piłkarskich, wręczył każdemy piłkarskie upominki i życzył sukcesów w kolejnych zawodach.
 
Вчора (19 вересня) наші молоді футболісти мали чудову нагоду зустрітися з паном Томашем Франковським, колишнім гравцем національної збірної Польщі, чотириразовим чемпіоном Польщі, одним із найрезультативніших бомбардирів польської Екстракласи, наразі євродепутатом Європи. парламент. Пан Томаш (відомий «Франек – мисливець за воротами») взяв участь у тренуванні наших юних адептів футболу, вручив кожному з нас футбольні подарунки та побажав успіхів у наступних змаганнях.