Sukces Julii w powiatowym konkursie plastycznym / Успіх Юлії в районному конкурсі образотворчого мистецтва.

Nasze kolejne powody do dumy 😊 Sukces Julii w konkursie plastycznym 🏆 Brawo Julka 👏👏👏 Gratulacje dla Pani Grażyny 👏👏👏
 
Наші наступні причини для гордості 😊 Успіх Юлії в мистецькому конкурсі 🏆 Молодець, Юлька 👏👏👏 Вітаємо пані Гражину 👏👏👏
 
W październiku Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy zaprosiła nas do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Rodzinny Różaniec”. Inicjatorką tego konkursu była katechetka siostra Samuela Halina Grygo. Zadaniem uczestników konkursu było własnoręczne wykonanie różańca, przy którym rodzina może się modlić. Ocenie podlegała pomysłowość w wyborze materiałów, estetyka pracy oraz zgodność z oryginałem. Dnia 18.11.2022r. konkurs został rozstrzygnięty i Julia Albrechczyńska, uczennica klasy 3b zajęła III miejsce. Gratulujemy Julii i życzymy jej dalszych sukcesów.
Grażyna Bieniek
У жовтні початкова школа №1 м. Нідзіца запросила нас взяти участь у районному конкурсі творчості під назвою «Сімейна вервиця». Ініціатором цього конкурсу була катехит Самуїла Галина Григо. Завданням учасників конкурсу було власноруч виготовити вервицю, за якою можна було б молитися родиною. Оцінювалась винахідливість у виборі матеріалів, естетичність роботи та відповідність оригіналу. 18 листопада 2022р Конкурс завершився і учениця 3б класу Альбрехчинська Юлія посіла 3 місце. Вітаємо Юлію та бажаємо подальших успіхів.
Гражина Бєнік