Tydzień Edukacji Globalnej z PAH 🌎

W dniach 17-24 listopada 2025 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Tygodniu Edukacji Globalnej z PAH. Celem wydarzenia było pokazanie dzieciom świata z innej perspektywy, wykorzystując do tego serię animacji „Z innej perspektywy”, wystawę plakatową „W innym świetle” oraz zeszyt ćwiczeń „Świat wokół nas” Bardzo dziękujemy Świetliczakom, uczniom klasy 2c oraz 6b, którzy wzięli udział w akcji. 💚
Zespół Ekologiczny