Udział w wojewódzkich spotkaniach Szkół Promujących Zdrowie🍎🥑

22 i 29 marca nasza szkoła wzięła udział w spotkaniach przedstawicieli placówek, które wdrażają projekt Szkoła /Przedszkole Promujące Zdrowie. Tematyka spotkań na dotyczyła specyfiki wieku rozwojowego, stanu psychicznego dzieci i młodzieży, wpływu urządzeń mobilnych na rozwój najmłodszych i relacje z innymi ludźmi. Wykłady wygłosili specjaliści w swoich dziedzinach. W spotkaniu wzięli również udział partnerzy SzPZ- przedstawiciele: Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej.                                                                  Gospodarzami spotkań były olsztyńskie przedszkola nr: 32 i 5, a gościem honorowym był Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty – p. Krzysztof Marek Nowacki.