WARSZTATY WIELKANOCNE ­čÉú­č¬║

W klasie 1 B tradycj─ů sta┼éy si─Ö ┼Ťwi─ůteczne warsztaty. Zbli┼╝a si─Ö Wielkanoc, wi─Öc by┼éa to ┼Ťwietna okazja, aby si─Ö spotka─ç i wsp├│lnie troch─Ö popracowa─ç. Wykonywali┼Ťmy stroiki, kompozycje z wiosennymi ro┼Ťlinami, a tak┼╝e „kurczakowo-zaj─ůczkowe” ozdoby. Dzieci i rodzice bardzo zaanga┼╝owali si─Ö w warsztaty, gdy┼╝ wykonane ozdoby trafi┼éy na specjalny, przed┼Ťwi─ůteczny kiermasz, z kt├│rego ca┼ékowity doch├│d zosta┼é przekazany na pomoc innym. Cieszymy si─Ö, ┼╝e mogli┼Ťmy pom├│c przy tak szlachetnej inicjatywie.
Dziękujemy rodzicom naszych uczniów za tak duże zaangażowanie i czas spędzony w miłej, rodzinnej atmosferze. Uwierzcie, było naprawdę FANTASTYCZNIE !!
                                                                                                                                                                                             Dorota Kosi┼äska
                                                                                                                                                                                           Sylwia Bublijewska