Wojewódzkie wieloboje sprawnościowe dzieci. / Провінційні дитячі фітнес-універсали.

Bieg 4 x 10 metrów, trójskok z odbicia ubunóż, rzut piłką lekarską oraz skłony tułowia z leżenia na plecach – to cztery konkurencje, jakie mieli do wykonania uczestnicy Wojewódzkich wielobojów sprawnościowych dzieci. W zawodach rozgrywanych w kategoriach dziewcząt i chłopców w wieku 9 – 12 lat wystartowali reprezentanci 14 szkół i klubów z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Najlepszą zawodniczką okazała się Alicja Lejk z SP Waśniewo-Grabowo, najlepszym zawodnickiem – uczeń SP 3 Nidzica Hubert Witkowski. Drużynowo w obu kategoriach zwyciężyli zawodnicy Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 w Braniewie. Nasi chłopcy wywalczyli wysokie 4. miejsce, a obie drużyny dziewcząt uplasowały się w środku stawki.
 
Біг 4х10 метрів, потрійний стрибок з відскоком, кидок медболу та нахили тулуба з положення лежачи на спині – такі чотири змагання мали виконати учасники обласного багатоборства. У змаганнях, які проходили в категоріях дівчат і хлопців 9-12 років, взяли участь представники 14 шкіл і клубів з території Вармінсько-Мазурського воєводства. Кращим гравцем виявилася Аліція Лейк з СП Waśniewo-Grabowo, найкращим гравцем – учениця СП 3 Нідзіца Губерт Вітковскі. В обох категоріях переможцями стали гравці початкової спортивної школи № 6 м. Бранево. Наші хлопці вибороли високе 4 місце, а обидві команди дівчат розташувалися в середині команди.