Wycieczka do piekarni PSS Społem. 🍞🥐🥖🍩

19 maja przedszkolaki z grup „Tygryski” i „Gwiazdeczki” na zaproszenie mamy Hani, Pani Żanety, udały się na wycieczkę do piekarni PSS Społem, gdzie miały możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia od środka. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy piekarza, poznały etapy powstawania pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku. Dzieci zostały oprowadzone po najważniejszych pomieszczeniach piekarni, obejrzały maszyny potrzebne do wypieku chleba i same spróbowały zagnieść ciasto na bułeczki. Cudowny aromat upieczonego chleba sprawił, że dzieci poczuły się głodne i z wielkim apetytem zjadły przepyszne, słodkie pączki oraz wypiły soczki przygotowane specjalnie dla nich. Przedszkolaki oraz wychowawczynie serdecznie dziękują za zaproszenie, oraz wszystkim pracownikom piekarni za okazaną gościnność i bardzo miłą atmosferę.
                                                                                                                                                             Joanna Kawecka, Joanna Skibińska