⚽ Dwójka kibicuje! ⚽

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły za swoje zaangażowanie i systematyczny udział w dodatkowych zajęciach sportowych otrzymali „sportową” nagrodę – wyjazd na mecz piłki nożnej. Tym razem wybraliśmy się do Olsztyna, by wspierać drużynę Stomilu w walce o awans do 1. ligi. Mimo, że wynik meczu nie był po naszej myśli to bardzo dobrze się bawiliśmy, często angażując się w doping całego stadionu. Po zakończeniu spotkania spotkała nas kolejna miła niespodzianka, a było to spotkanie z Bartkiem Florkiem, zawodnikiem olsztyńskiej drużyny, który pierwsze piłkarskie kroki stawiał w UKS Dwójka Nidzica. W prezencie otrzymaliśmy klubową koszulkę i zaproszenie na kolejny mecz, mamy nadzieję, że już w wyższej lidze!
Serdeczne podziękowania składamy rodzicom uczniów za zaufanie, pomoc i wsparcie podczas wyjazdu.