Główną atrakcją wyprawy była wizyta w Planetarium

, gdzie dzieci uczestniczyły w seansie „Ziemia w Układzie Słonecznym”. Ta kosmiczna podróż, oglądanie gwiazd i planet bardzo spodobała się naszym dzieciakom. Kolejno odwiedziliśmy Multikino, gdzie bajka „Emma odważna” nie tylko rozbawiła nas do łez, ale i pozwoliła zrozumieć, jak ważna w życiu jest przyjaźń i rodzina. Ten dzień pełen wrażeń i atrakcji na długo pozostanie w naszej pamięci. 


Joanna Kawecka
Joanna Skibińska

















