Andrzejkowe harce w klasie 3b. / Весело Андрія в 3 б класі.

Andrzejki są wspaniałą okazja do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają dziecięca wyobraźnię, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.
Ten niezwykły czas w naszej szkole, miał miejsce 25 listopada 2022 r. Uczniowie klasy 3b zorganizowali wieczorek andrzejkowy. Było wiele atrakcji m.in. wróżby, tańce, gry i zabawy. Radości nie było końca, przecież taki wieczór zdarza się tylko raz w roku.
 
Maria Burska
Marlena Rostkowska
 
Свято Андрія – чудова нагода повеселитися, а водночас джерело поваги до народних традицій та обрядів. Ворожіння стимулюють дитячу уяву, дозволяють відірватися від реальності і перенестися в світ мрій і фантазій.
Цей надзвичайний час у нашій школі відбувся 25 листопада 2022 року. Учні 3б класу влаштували Андріївський вечір. Було багато атракціонів, в т.ч. ворожіння, танці, ігри та веселощі. Радості не було кінця, адже такий вечір буває лише раз на рік.
 
Марія Бурська
Марлена Ростковська