Biblioteczny konkurs rozstrzygnięty

Dzień Kobiet stał się dobrym dniem do wykazania się zdolnościami plastycznymi wśród uczniów klas I-III. Z tej okazji został zorganizowany konkurs pod hasłem: „Dziewczęca bohaterka literacka”. Celem konkursu było popularyzowanie czytelnictwa oraz rozwijanie umiejętności i zdolności plastycznych. Z przyjemnością oglądałyśmy kreatywne pomysły młodych uczestników. Po długich naradach jury konkursowe wybrało trzy zwycięskie prace i jedno wyróżnienie.
Oto lista zwycięzców:
1. Lena Laura Gołębiewska kl. 2a.
2. Maria Ciecierska kl. 2a.
3. Maja Mikulak kl. 3b.
Wyróżnienie: Antonina Urbanowska kl. 3a.
Pozostali uczestnicy zostali obdarowani słodkim upominkiem. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach.
                                                                                                                                                                    Laura Sienkiewicz                                                                                                                                                                                            Grażyna Zalewska                                                                                                                                                                                    Aleksandra Gąska-Bruździak