Bieg Mikołajkowy.

W niedzielę 12 grudnia w miejscowości Zimna Woda odbył się Bieg Mikołajkowy o Złotą Trzcinę, którego celem była popularyzacja i imprez charytatywnych. W biegu udział wzięli uczniowie naszej szkoły, których nie przestraszył mroźny, grudniowy poranek oraz bieg w odrobinę trudniejszych warunkach, niż dotychczas. Uczestnicy w czerwonych czapkach Mikołaja licznie zgromadzili się nad jeziorem Trzcinowo, gdzie wyznaczono trasę biegu. Po krótkiej, wesołej rozgrzewce rozpoczął się bieg prowadzący przez tereny leśne. Na zakończenie biegu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz bogate prezenty od Mikołaja. Na mecie widać było rozgrzane, uśmiechnięte buzie, radość z otrzymanych wyróżnień i słychać było chóralne okrzyki podziękowań.

Fot. Halina Roman, Wojciech Koszewski, Grand Prix Warmii i Mazur