Z całego serca dziękujemy za Waszą hojność i zaangażowanie w organizację kiermaszu, który zorganizowaliśmy na rzecz naszej uczennicy Marcelinki. Wasze piękne ozdoby, które zdobiły nasze stoisko oraz przepyszne słodkości przyciągnęły wielu zainteresowanych i były nieocenionym wsparciem. Dzięki Wam udało się stworzyć wyjątkową atmosferę, pełną ciepła, radości i solidarności, która pozwoliła nie tylko zebrać fundusze, ale i zbliżyć naszą szkolną społeczność.
Wasza pomoc ma ogromne znaczenie, a wsparcie, które okazaliście pozostanie w sercach nas wszystkich.
Z całego serca dziękujemy!
Organizatorzy
Dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu zebraliśmy 5.700 zł














