Dziękuję serdecznie rodzicom uczniów klasy 3b, którzy wsparli inicjatywę poprzez wypieki, zakup i organizację gadżetów, zorganizowanie loterii fantowej. Dziękuję także za poświęcony czas; w szczególności chciałabym podziękować p. Iwonie Siedlikowskiej, p. Agnieszce Jastrzębowskiej, p. Małgorzacie Szydłowskiej oraz p. Edycie Erynkfajt, dziękuję także p. Elżbiecie Nachtygal i p. Joannie Skibińskiej wraz z rodzicami z grupy 0 B za pomoc w organizacji kiermaszu, p. Marzenie Michalskiej – Burskiej za pomoc w przygotowaniu stoiska na kiermasz i fotorelację, p. Emilii Girulskiej za przygotowanie pięknych słodkich upominków oraz naszej nauczycielce p. Grażynie Bieniek za upieczenie pysznych ciast i babeczek .
Dzięki ogromnej wrażliwości , otwartym sercom i hojności rodziców oraz społeczności szkolnej udało nam się zebrać środki na rehabilitację Misi w wysokości 5 800.00
Razem możemy więcej!
Wychowawca klasy 3 b: Aleksandra Gąska – Bruździak










