DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW / ДЕНЬ ДОБРОПРАЦІВНИКІВ

Dzień Dobrych Uczynków to okazja do czynienia dobra dla środowiska, ludzi i zwierząt.
Świetliczaki przygotowały gazetkę informacyjną, podzieliły się ze sobą dobrymi uczynkami zapisując je na odrysowanych wcześniej dłoniach oraz wykonały prace plastyczne. Pomagały młodszym kolegom i koleżankom w odrabianiu lekcji oraz wykonały gry z materiałów z recyklingu.
Pamiętajmy, że dobrem powinniśmy się dzielić cały czas, a nie tylko w ten dzień.
 
День добрих справ – це можливість робити добро для довкілля, людей і тварин.
Світлячки підготували інформаційну листівку, поділилися між собою своїми добрими справами, записавши їх на попередньо намальовані руки та зробили художні роботи. Вони допомагали молодшим колегам виконувати домашні завдання та робили ігри з перероблених матеріалів.
Пам’ятаймо, що добром треба ділитися весь час, а не тільки в цей день.