„Dziecko może nauczyć dorosłego trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym
i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie.”
Paulo Coelho.
Dzień Dziecka klasy 5a i 5 b spędziły na plaży w Wiknie
. Piękna pogoda
, zabawy sportowe
, piknik na plaży 
smakołyki z ogniska i grila 




pozwoliły na pełen relaks i zasłużone celebrowanie wyczekiwanego święta.
Dziękujemy naszej Radzie Rodziców, firmie przewozowej Bartczak oraz pani sołtys Halinie Wójcik za pomoc w zorganizowaniu udanego Dnia Dziecka.
Wychowawcy i nauczyciele:
Sylwia Bublijewska
Joanna Bąkowska
Jolanta Wiśniewska
Ewa Kujawska















