Dzień Dziecka klasy 5a i 5 b spędziły na plaży w Wiknie 🏖️.

„Dziecko może nauczyć dorosłego trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym
i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie.”
Paulo Coelho.
 
Dzień Dziecka klasy 5a i 5 b spędziły na plaży w Wiknie 🏖️. Piękna pogoda☀️, zabawy sportowe🏐🤽‍♀️, piknik na plaży ⛱️🧺 smakołyki z ogniska i grila 🍖🔥🥓🍗🍣🥖pozwoliły na pełen relaks i zasłużone celebrowanie wyczekiwanego święta.
Dziękujemy naszej Radzie Rodziców, firmie przewozowej Bartczak oraz pani sołtys Halinie Wójcik za pomoc w zorganizowaniu udanego Dnia Dziecka.
Wychowawcy i nauczyciele:
Sylwia Bublijewska
Joanna Bąkowska
Jolanta Wiśniewska
Ewa Kujawska