Dzień Dziecka w klasie 6D.

1 czerwca, uczniowie klasy 6D chętnie uczestniczyli w imprezie zorganizowanej przez Rodziców z okazji Dnia Dziecka. W tym dniu, przy słonecznej pogodzie, skorzystaliśmy z zaproszenia państwa Wolickich. Pani Marzena przygotowała nie tylko grilla, ale również poczęstowała nas upieczonymi ciastami. Chłopcy zajęli się pieczeniem kiełbasek i rozpoczęli wspólną grę w piłkę nożną. Mieliśmy w końcu możliwość po długich miesiącach zdalnego nauczania na wspólną zabawę, wesoło spędzony czas, ciekawe rozmowy o wszystkim. Za domem kumkały żaby w stawie i zwierzęta ukryte w zaroślach. To ciekawe miejsce wokół domu pani Marzeny odwiedziliśmy po raz kolejny, za co bardzo dziękujemy. Te kilka godzin minęły bardzo szybko. Roześmiani i lekko zmęczeni wracaliśmy do szkoły. To był udany dzień, który na pewno powtórzymy.

„ Nie wychowuj swoich dzieci aby były bogate.  Naucz je aby były szczęśliwe.

– Więc gdy dorosną będą znać wartość rzeczy, a nie ich cenę.”

Steve Jobs

 Wychowawca Barbara Olszewska