FOTORELACJA z drugiego dnia g├│rskiej przygody­čśë

W dniu dzisiejszym wybrali┼Ťmy si─Ö na wycieczk─Ö do Doliny Ko┼Ťcieliskiej. Po drodze ogl─ůdali┼Ťmy m.in. kapliczk─Ö na polanie Stare Ko┼Ťcieliska i tablic─Ö w miejscu, gdzie kiedy┼Ť sta┼é piec hutniczy. Mieli┼Ťmy r├│wnie┼╝ okazj─Ö zobaczy─ç wywierzysko Lodowe ┼╣r├│d┼éo i pe┼éen uroku w─ůw├│z Krak├│w. Podziwiali┼Ťmy te┼╝ szczyty nad dolin─ů. Po dotarciu do schroniska Ornak mieli┼Ťmy czas na odpoczynek i posi┼éek, kt├│ry bardzo si─Ö nam przyda┼é. W drodze powrotnej udali┼Ťmy si─Ö nad Staw Smreczy┼äski, kt├│ry w ten s┼éoneczny dzie┼ä pokaza┼é nam ca┼éy sw├│j majestat. Dzi─Ökujemy szczeg├│lnie naszemu przewodnikowi, g├│ralce pani Marii, kt├│ra pokaza┼éa nam wiele ciekawych miejsc i opowiedzia┼éa historie o polskich Tatrach.

Link do filmiku: FOTORELACJA z drugiego dnia g├│rskiej przygody