Gala Prymus, Talent i SuperTalent Roku 2021.

30 września br. w sali rycerskiej nidzickiego zamku odbyła się uroczysta Gala, podczas której Burmistrz Nidzicy pan Jacek Kosmala i dyrektor Centrum Usług Wspólnych, pani Joanna Dobroń wręczyli nagrody wyróżniającym się uczniom z gminnych szkół podstawowych. Tegoroczne nagrody otrzymali:
Anna Izabela Pena – Prymus Roku i SuperTalent Roku,
Przemysław Tytus Libudzki – SuperTalent Roku,
Alicja Wiśniewska – SuperTalent Roku,
Anna Wasiłowska – SuperTalent Roku,
– tytuł SuperTalent Roku – zespół cheerleaderek: Marta Michalska, Iga Potapiuk, Julia Duchna, Iga Zalewska, Lena Wiśniewska, Klaudia Telicka, Maja Wasilewska, Alicja Dostatnia;
– Oliwia Sarbiewska – Talent Roku,
– SuperTalent Roku – drużyna sztangistów: Aleks Jackiewicz, Antoni Świecik i Paweł Ściślewski.
Opiekunami wyróżnionych uczniów są: Wiesława Smolińska, Joanna Bąkowska, Mirosława Kaszubska, Ewa Jakubowska, Mariola Podolska-Maculewicz, Barbara Waśniewska, Dorota Kosińska, Piotr Kraśniewski i Marek Nachtygal.

Gratulujemy sukcesów uczniom, ich rodziców oraz opiekunom i życzymy kolejnych w następnym roku szkolnym.