Galeria laureatów i finalistów kuratoryjnych konkursów przedmiotowych.

Alicja Wiśniewska (8c)
Alicja zdobyła w tym roku szkolnym tytuł finalisty konkursu geograficznego, zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Stało się to dzięki jej talentowi, zaangażowaniu i ciężkiej pracy.
Ala jest uczennicą ósmej klasy, przygotowuje się do egzaminów kończących szkołę. W natłoku obowiązków znalazła czas i chęci, aby przygotować się do kolejnego konkursu. Wymagało to od niej ogromnej samodyscypliny i zaangażowania. Pracowałyśmy w systemie zdalnym, spotykałyśmy się nawet kilka razy w tygodniu. Ala rozwiązała zadania konkursowe, systematycznie i chętnie pogłębiała swoją wiedzę. Nigdy nie widziałam u niej zniechęcenia, nie usłyszałam słów: „nie mogę”, „nie chcę”, „nie dam rady”.
Alicja jest zdolna, niezwykle pracowita, sumienna. Ma również piękną cechę, jest skromna i dlatego praca z nią była przyjemnością, a jej sukces to ogromna radość dla nas obydwu.
Jestem przekonana, że to nie jest ostatni sukces Alicji, czego jej bardzo życzę.
Opiekun – Joanna Bąkowska, nauczyciel geografii.