Galeria laureatów i finalistów kuratoryjnych konkursów przedmiotowych.

Przemysław Libudzki

„Przemek jest uczniem klasy 8a i w tym roku szkolnym został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii, zorganizowanego pod patronatem Kuratorium Oświaty w Olsztynie.
Praca z nim była wyjątkowym doświadczeniem, bo sam Przemek jest wyjątkowy. Ma niezwykle chłonny umysł, myśli nieszablonowo, nie uznaje kompromisu jeśli chodzi o wiedzę i dochodzenie do prawdy. Jest ciekawy świata i z dużą łatwością gromadzi o nim informację, analizuje i wyciąga wniosku.
Wiedza Przemka jest wszechstronna i dotyczy zarówno geografii fizycznej jak i zagadnień społeczno-ekonomicznych. Ma aktualna i bogatą wiedzę społeczną. Z niekłamaną radością obserwowałam go, kiedy rozwiązywał zadania matematyczne, których w geografii nie brakuje. Zazwyczaj do rozwiązania docierał swoją, nie zawsze oczywistą drogą i to nierzadko było dla mnie odkrywcze.
Życzę Ci Przemku spełnienia i radości w odkrywaniu wiedzy o świecie, a sobie jak najwięcej takich uczniów jak Ty.”

Opiekun, Joanna Bąkowska.