I Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla klas I-III „Sing me a song. Spring edition.”

Dziś w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej dla najmłodszych uczniów klas I-III pod hasłem „Sing me a song. Spring edition.” 🎶🌷 Uczestnicy zachwycili nas swoim talentem, odwagą i piękną angielszczyzną! 👏 Występy były pełne energii, radości i wiosennego klimatu 🌼
 
Z dumą ogłaszamy wyniki w poszczególnych kategoriach:
👉 Klasy I
🥇 I miejsce – Dagmara Witlinger (SP2 Nidzica)- opiekun p. Sylwia Bublijewska
🥈 II miejsce – Antoni Broniszewski (SP1 Nidzica)- opiekun p. Ewa Rudzińska
🥉 III miejsce – Zofia Witkowska (SP1 Nidzica)- opiekun p. Ida Zawadzka
👉 Klasy II
🥇 I miejsce – Eliza Napiórkowska (SP2 Nidzica)- opiekun p. Sylwia Bublijewska
🥈 II miejsce – Amelia Erynkfeit (SP Łyna)- opiekun p. Agata Sibierska
🥉 III miejsce – Lena Bogdańska (SP2 Nidzica)- opiekun p. Aleksandra Gąska-Bruździak
👉 Klasy III
🥇 I miejsce – Kornela Różańska (SP1 Nidzica)- opiekun p. Ewa Rudzińska
🥈 II miejsce – Tymoteusz Dobies (SP2 Nidzica)- opiekun p. Sylwia Bublijewska
🥉 III miejsce – Zofia Bandurska (SP1 Nidzica)- opiekun p. Ewa Rudzińska
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników i laureatów! 💐 Wasze występy były niesamowite! 👏
🙏 Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów nagród: Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy na czele z Burmistrzem, panem Jackiem Kosmalą 🌷 oraz Dyrektor, panią Joanną Dobroń🌷 , a także Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy – pana Marka Nachtygala 🌷. Dziękujemy za wsparcie i pomoc w realizacji tego wyjątkowego wydarzenia!
Dziękujemy także szanownemu Jury w składzie:
pani Agnieszka Brodniewicz 🌷– wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy, metodyk i nauczyciel języka angielskiego,
pan Piotr Lejbt 🌷– instruktor muzyczny Nidzickiego Ośrodka Kultury,
pan Daniel Renda 🌷– Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie.
Serdeczne podziękowania kierujemy także do Opiekunów 🌷i Rodziców 🌷, którzy pomogli dzieciom w przygotowaniach do konkursu piosenki – za czas, wsparcie i zaangażowanie. 👏
To był dzień pełen muzyki, emocji i wspólnego świętowania talentów naszych najmłodszych artystów. Do zobaczenia w kolejnej edycji! 🎶✨
Organizatorzy: Joanna Giesek, Sylwia Bublijewska, Dorota Kosińska.