Jestem sobie przedszkolakiem.

W dniu 26.04.2023 r. w Oddziałach Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy w grupie dzieci 3-letnich odbyła się uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym miały możliwość pokazania swoich umiejętności w postaci wierszy, piosenek i zabaw ruchowych. Po złożonym przyrzeczeniu przez dzieci o byciu dobrym przedszkolakiem pan Dyrektor Marek Nachtygal dokonał Aktu Pasowania.        Teraz każdy maluch może powiedzieć z dumą – „Mamo, tato – jestem przedszkolakiem”.                                                                                                                                                                                                               Wychowawca mgr Anna Wołojewicz.