KASZTANOBRANIE 2023 dla Antosia – podsumowanie akcji.

W naszej szkole zakończyła się zbiórka kasztanów. Z radością informujemy, że efektem akcji było zebranie ponad 2500 kg kasztanów! Udało się to dzięki zaangażowaniu uczniów, przedszkolaków i rodziców. Zebrane kasztany zostały już przekazane, a otrzymane środki pieniężne przekażemy na rzecz Antosia, przedszkolaka z naszej placówki.
Podsumowując naszą akcję, najwięcej kasztanów przynieśli:
przedszkole
1 miejsce Nela Kusik
2 miejsce Zofia Pisarska
3. miejsce Tymon Soszyński
szkoła Podstawowa
1. miejsce Hanna Niewiesk
2. miejsce Kajetan Kajczyński
3. miejsce Julia Albrechczynska.
Podczas apelu z okazji Święta Niepodległości miało miejsce wręczenie przez pana dyrektora Marka Nachtygala dyplomów i nagród dla laureatów naszego konkursu.
Serdecznie dziękujemy również panu Jackowi Maculewiczowi, koordynatorowi akcji w nidzickiej Trójce, który przyłączył się do naszego przedsięwzięcia i pomógł uzbierać jak najwiecej tych pięknych symboli jesieni.
BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W ZBIÓRCE ❤❤
 
Koordynatorki akcji: Dorota Kosińska, Katarzyna Piotrkowska, Sylwia Bublijewska, Elżbieta Nachtygal i Ewa Rzepczyńska.